شنبه؛ آخرین فرصت ثبت نام در پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها

به گزارش کی آنلاین، تهران (پانا) - فرصت ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ماه سال 1399 در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ساعت 24 روز شنبه 6 دی ماه به انتها می رسد.

شنبه؛ آخرین فرصت ثبت نام در پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها

ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ماه سال 1399 در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی به منظور پذیرش دانشجو برای نیمسال دوم تحصیلی 1400-1399 انجام می گردد.

متقاضیان می توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنما با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 100 کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام نمایند.

سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به اعلام رشته های جدید و اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای مرحله پذیرش براساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ماه سال 1399 فرصت ثبت نام در این دوره را تمدید کرد.

آن دسته از متقاضیانی که تا امروز سوم دی ماه 99 برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام ننموده اند، می توانند تا انتها روز شنبه 6 دی ماه 99 نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند.

متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته مذکور و مندرجات این اطلاعیه، به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند.

آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل های تحصیلی اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا شنبه 6 دی ماه 99 نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند.

با توجه به فشردگی زمانی در سایر فرآیندهای این مرحله از پذیرش، مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نیست و ضرورت دارد متقاضیان در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته و یا ویرایش رشته های انتخابی خود اقدام نمایند.

اصلاحات دفترچه راهنمای مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسری 1399 در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1404

به "شنبه؛ آخرین فرصت ثبت نام در پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شنبه؛ آخرین فرصت ثبت نام در پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید