سفر ویدال به ایتالیا برای مذاکرات نهایی با اینتر

به گزارش کانلاین، ستاره شیلیایی بارسا امروز راهی شهر میلان می گردد تا کار انتقالش به اینتر را سرعت ببخشد.

سفر ویدال به ایتالیا برای مذاکرات نهایی با اینتر

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بعد از انتخاب رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید بارسلونا گفته شد که این مربی هلندی به آرتور ویدال اعلام نموده که هیچ نیازی به او ندارد و می تواند بلوگرانا را ترک کند. این به آن معنا خواهد بود که قرارداد ستاره شیلیایی یک سال زودتر از موعد و با توافق طرفین فسخ خواهد شد.

ستاره شیلیایی با توجه به قرار دریافت در فهرست مازاد بارسا این حق را برای خود قائل بود تا پس از دریافت دستمزد فصل بعد خود، با بارسا فسخ کند و به همین منظور دوشنبه گذشته مدیر برنامه های او مذاکراتی طولانی هم با سران بارسا داشت که به نتیجه ای ختم نشد. بارسلونا حاضر به پرداخت دستمزد کامل ویدال نبود و با این قضیه به شدت مخالفت کرد.

ویدال که با اینتر مذاکرات مثبت و پیشرفته ای داشته، میخواهد هر چه زودتر راهی این باشگاه گردد و به همین دلیل پس از به درازا کشیده شدن مذاکرات فسخ با بارسا تصمیم گرفته تا قید دریافت دستمزدش را بزند و قراردادش را فسخ کند. قدمی ضرروری و مثبت برای فسخ قراردادش با بارسا و نهایی کردن انتقال به اینتر.

طبق ادعای راک 1 ویدال تا ساعتی دیگر و در حالی که هم تیمی هایش در جدال محبت آمیز با ناستیچ هستند، راهی ایتالیا خواهد شد تا با سران اینتر پای میز مذاکره بنشیند. انتظار می رود تا دو روز دیگر جدایی ویدال از بارسا و انتقالش به اینتر رسما اعلام گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1125

به "سفر ویدال به ایتالیا برای مذاکرات نهایی با اینتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر ویدال به ایتالیا برای مذاکرات نهایی با اینتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید