سخنگوی وزارت خارجه: 20 هزار کیت آزمایش کرونا روز آدینه از چین وارد کشورمان می گردد

به گزارش کانلاین، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهار داشت بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، فردا آدینه حدود 20 هزار کیت آزمایش کرونا از چین وارد کشور خواهد شد.

سخنگوی وزارت خارجه: 20 هزار کیت آزمایش کرونا روز آدینه از چین وارد کشورمان می گردد

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل کانلاین، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه گفت فردا آدینه اولین محموله یاری های داوطلبانه از کشور چین که شامل حدود 20 هزار کیت آزمایش کرونا و بعضی لوازم دیگر است، با یک پرواز ویژه هواپیمایی ماهان وارد کشور خواهد شد.

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در تشریح اقدامات اجرا شده از سوی وزارت امور خارجه در زمینه یاری به اقدامات بخش پرتلاش بهداشت و درمان کشورمان برای مبارزه با ویروس کرونا گفت: بلافاصله پس از تایید انتشار ویروس کرونا در کشور، وزارت امور خارجه نیز با تشکیل ستاد مبارزه با کرونا، در کنار وزارت بهداشت پیگیری ابعاد بین المللی موضوع از جمله تامین نیازهای پزشکی را در دستور کار قرار داده است.

موسوی اضافه نمود: در این ارتباط دریافت یاری های داوطلبانه از کشورهای دوست پیگیری شده که به تدریج در حال نهایی شدن است.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: اولین محموله در این زمینه توسط دولت و صلیب سرخ چین تهیه شده که شامل حدود 20 هزار کیت آزمایش کرونا و بعضی لوازم دیگر است که بر اساس برنامه ریزی اجرا شده فردا با یک پرواز ویژه هواپیمایی ماهان وارد کشور خواهد شد.

موسوی با قدردانی از یاری های سخاوتمندانه دولت و مردم چین اضافه نمود: جزئیات بیشتر در خصوص یاری های چین و سایر کشورهای دوست را پس از نهایی شدن به آگاهی هم میهنان خواهیم رساند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 803

به "سخنگوی وزارت خارجه: 20 هزار کیت آزمایش کرونا روز آدینه از چین وارد کشورمان می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی وزارت خارجه: 20 هزار کیت آزمایش کرونا روز آدینه از چین وارد کشورمان می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید