ساخت سریع بیمارستان با اتاق های ماژولی

به گزارش کانلاین، به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، هنگام ساخت کشتی های تفریحی، کابین های مسافری به شکل ماژول های از پیش ساخته در جای خود قرار می گیرند. این روشی آسان تر و سریع تر برای تکمیل کشتی است. در همین راستا شرکت EIR Healthcare قصد دارد با همین روش ساختمانی بسازد و برای این منظور از اتاق های بیمارستانی پیش ساخته MedModular استفاده می نماید.

ساخت سریع بیمارستان با اتاق های ماژولی

هر اتاق این بیمارستان تا 90 درصد پیش ساخته است و تمام سیم کشی های برقی آن انجام گردیده است. ایده اصلی آن است که چنین ساختمانی با کنارهم قرار دادن چند ماژول کنار هم سریع تر احداث گردد.

یکی از ویژگی های این اتاق ها درهای کشویی است که ورود و خروج را تسهیل می نماید. علاوه بر آن پنجره های هوشمند در ماژول ها به کار رفته که می توان به طور الکترونیکی و با فشار دکمه ای کنار تخت، شیشه آنها را شفاف یا مات کرد. علاوه بر آن برنامه ای برای تنظیم ساعت شب و روز در پنجره درنظر گرفته گردیده که ساعت بدن بیماران را مرتب می نماید.

ویژگی های دیگر اتاق ماژولی عبارتند از تختخواب همراه، استفاده از مواد مقاوم به باکتری در سطوح جامد و ساخت کفی که هیچ گونه درزی ندارد. علاوه برآن هر اتاق دارای سقفی است که آسمان آبی را برای بیمار شبیه سازی می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 46

به "ساخت سریع بیمارستان با اتاق های ماژولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت سریع بیمارستان با اتاق های ماژولی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید