دلایل انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی جدید تیم ذوب آهن

به گزارش کی آنلاین، به گزارش خبرنگاران، رسول کربکندی درباره انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بعد از سرانجام همکاری با رحمان رضایی، کار سختی داشتیم. باید انتخابی می کردیم که از همه نظر صلاحیت را داشته باشند. چهار یا پنج مربی برنامه داده بودند.

دلایل انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی جدید تیم ذوب آهن

وی اضافه نمود: مجتبی حسینی دو روز پیش قراردادش را با نفت مسجد سلیمان فسخ کرد. قبل از آن چون مربی تیم دیگری (نفت مسجد سلیمان) بود، مذاکره ای نداشتیم. از ساعت 10 تا 18:30 (روز سه شنبه) جلسه هیات مدیره بود. همه موارد را آنالیز کردیم. حسینی خودش بازیکن و کاپیتان ذوب آهن بود. او رزومه خوبی داشت و یک مدت مربی و سرمربی تیم بود و نتایج خوبی گرفته بود. حسینی در تیم های دیگر مثل مس کرمان و نفت مسجد سلیمان رزومه قابل قبولی داشت.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن تاکید نمود: برای حسینی آرزوی موفقیت می کنیم. هیات مدیره، باشگاه و کارخانه در کنار حسینی هستند. ان شاءالله در جابجایی با جذب چند بازیکن بتوانیم تیم خوبی را آماده کنیم. طرفداران ما در این مدت خیلی اذیت شدند.

کربکندی درباره دلایل طولانی شدن فرایند مذاکره با حسینی و اینکه آیا این موضوع مربوط به فسخ قرارداد حسینی با باشگاه نفت بوده یا مفاد قرارداد، تاکید نمود: همه این موارد بود. باید اطمینان پیدا می کردیم فسخ قرارداد حسینی ثبت شده باشد. قراردادی هم که می خواستیم ببندیم زمان بر شد. صحبت های کاملی را با حسینی انجام دادیم و به این نتیجه رسیدیم حسینی سرمربی گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1489

به "دلایل انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی جدید تیم ذوب آهن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلایل انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی جدید تیم ذوب آهن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید