حضور 33 آزادکار شاخص در خانه کشتی، شروع برنامه ها به یاری وبینار!

به گزارش کانلاین، به گزارش خبرنگاران، تعطیلی اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی، ماه هاست ادامه دارد و این در حالی است که اتحادیه جهانی کشتی هم با اعلام زمان احتمالی برگزاری رقابتهای جهانی 2020 صربستان، متولیان این رشته را به تدوین برنامه های جدید مجاب نموده است.

حضور 33 آزادکار شاخص در خانه کشتی، شروع برنامه ها به یاری وبینار!

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

هر چند شیوع ویروس کرونا باعث شده، فرایند آماده سازی کشتی گیران ایران و دنیا دستخوش تغییرات اساسی گردد و دیگر خبری از تمرینات گروهی و همیشگی نیست، اما نمی توان تا رقابتهای دنیای دست روی دست گذاشت و فقط نظاره گر بود.

بر این اساس محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی از اجرای طرح جدید در این خصوص اطلاع داد و به خبرنگاران گفت: کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد با توجه به جلساتی که طی هفته های گذشته برگزار کرد، تصمیم گرفته طرح ویژه ای را برای تمرینات آزادکاران اجرایی کند که این طرح از فردا برای 33 آزادکار شاخص که دارای شانس بیشتری برای ملی پوش شدن دارند، تشریح و لازم الاجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: بدین ترتیب آخرین شرایط تمرینی و جسمانی این 33 آزادکار شاخص در اوزان دهگانه، فردا با حضور در خانه کشتی توسط اعضای کادر فنی مورد آنالیز قرار خواهد گرفت و سپس هر کدام از آنها برنامه ویژه ای را برای انجام تمرینات در شهرهای خود دریافت خواهند کرد. ضمن اینکه این کشتی گیران طی روزهای آینده بصورت مستمر و جدی به وسیله فضای مجازی با کادر فنی در ارتباط خواهند بود. قرار است فرایند تمرینی این آزادکاران نیز با برگزاری وبینارهای زمانبندی شده، زیر نظر کادر فنی باشد و نوعی ارتباط سازنده و امیدبخش در طول تعطیلی اردوهای تیم ملی بین این نفرات برقرار گردد.

امامی گفت: هدف اصلی کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد و متولیان فدراسیون کشتی در اجرای این طرح، یکپارچگی تمرینات و جلوگیری از شتاب بی رویه و مصدومیت احتمالی کشتی گیران در طول زمان دوری از اردوهای تیم ملی است. ضمن اینکه در این مدت می توان با اجرایی کردن این طرح، آمادگی آزادکاران را در حد نسبی حفظ کرد و به محض صدور مجوز از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش، آزادکاران را به اردو دعوت کرد.

وی در انتها اضافه نمود: مطمئنا کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد با اجرای این طرح به وسیله وبینار ، می تواند به خوبی در جریان پیشرفت آزادکاران و شرایط جسمی و روحی آنها قرار گیرد. بدیهی است می توان امیدوار بود در صورت قطعیت برگزاری رقابتهای دنیای طبق همان زمان اعلام شده از سوی اتحادیه دنیای، آزادکاران ما هم با آمادگی خوبی تمرینات اصلی و جدی خود را استارت بزنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1098

به "حضور 33 آزادکار شاخص در خانه کشتی، شروع برنامه ها به یاری وبینار!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 33 آزادکار شاخص در خانه کشتی، شروع برنامه ها به یاری وبینار!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید