جلسه جداگانه انصاری فرد با سرمربی و کاپیتان های پرسپولیس، نارضایتی کالدرون از کیفیت زمین تمرین

به گزارش کانلاین، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز (پنجشنبه) جلسات جداگانه ای با جلال حسینی و حسین ماهینی و همچنین گابریل کالدرون برگزار کرد.

جلسه جداگانه انصاری فرد با سرمربی و کاپیتان های پرسپولیس، نارضایتی کالدرون از کیفیت زمین تمرین

به گزارش کانلاین و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سید جلال حسینی و حسین ماهینی کاپیتان های تیم پرسپولیس امروز به دعوت مدیرعامل در باشگاه پرسپولیس حضور یافتند و نشستی با محمدحسن انصاری فرد برگزار کردند.

در این نشست درباره مسائل مختلف تیم گفت و گو شد و انصاری فرد از زحمات بازیکنان و آرامشی که در تیم وجود دارد تشکر کرد و گفت: بازیکنان تیم بدون توجه به هر چیزی فقط روی تمرین و بازی ها تمرکز نموده اند و این کوشش آنها جای تقدیر دارد. ما هم که تازه مسئولیت باشگاه را پذیرفته ایم سخت در کوشش هستیم تا با نهایی شدن قرارداد اسپانسری که جزییات و نحوه همکاری آن مشخص نبوده و بعضی برنامه های اقتصادی دیگر باشگاه را به شرایط اقتصادی بهتر برسانیم. بنده حسب وظیفه برای آگاهی اعضای تیم ضمن تقدیر و تشکر از انگیزه های بالای اعضای تیم این شرایط را به نمایندگی از تیم با کاپیتان های پرسپولیس در میان گذاشتیم. خوشحالیم که دغدغه اصلی بازیکنان سربلندی تیم در بازی های پیش رو است و برای رسیدن به این هدف به دور از هر حاشیه ای سخت در حال کوشش هستند و تیم در آرامش به کار خود ادامه می دهد.

ساعتی بعد از دیدار صمیمانه کاپیتان ها و مدیرعامل، گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس با حضور در باشگاه جلسه ای با محمدحسن انصاری فرد داشت. در این جلسه درباره مسائل مربوط به زمین تمرین، برنامه های آماده سازی و وضعیت کنونی تیم گفت وگو شد. کالدرون برگزاری چنین نشست هایی را ضروری دانست و خروجی های این جلسات را مفید ارزیابی کرد.

انصاری فرد در این نشست ضمن تقدیر از سختکوشی ها و زحمات کادرفنی و بازیکنان تاکید نمود؛ پرسپولیس در بازی های پیش رو با حمایت همه جانبه طرفداران خود به میدان خواهد رفت و ان شاءالله موفقیت های لازم هم با کوشش و حمایت همه جانبه بدست خواهد آمد.

در این جلسه کالدرون درباره لزوم تغییر زمین تمرین با مدیرعامل صحبت کرد و مراتب نارضایتی خود از زمین چمن استادیوم شهید کاظمی را اعلام داشت.

در دقایقی از این جلسه، محسن خلیلی مدیر تیم و خواگین و اینیگو دستیاران کالدرون هم حضور داشتند و درباره آخرین شرایط تیم نظرات خود را مطرح کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 347

به "جلسه جداگانه انصاری فرد با سرمربی و کاپیتان های پرسپولیس، نارضایتی کالدرون از کیفیت زمین تمرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه جداگانه انصاری فرد با سرمربی و کاپیتان های پرسپولیس، نارضایتی کالدرون از کیفیت زمین تمرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید