ترافیک سنگین در هراز و چالوس

به گزارش کی آنلاین، در حال حاضر ترافیک سنگینی در بیشتر محورهای شمالی و برخی دیگر از محورهای مواصلاتی وجود دارد و در عین حال بارش برف و باران در برخی جاده ها گزارش شده است.

ترافیک سنگین در هراز و چالوس

به گزارش ایسنا، بر اساس آخرین شرایط گزارش شده راه های کشور از سوی مرکز مدیریت راه های کشور، هم اکنون ترافیک سنگینی در محور چالوس راستا شمال به جنوب و در محدوده های میانک و تونل کندوان، محور هراز، راستا شمال به جنوب در محدوده بایجان و تردد روانی در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (راستاهای رفت و برگشت) وجود دارد و ضمناً محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

البته در آزادراه کرج - قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری و در آزادراه قزوین - کرج حد فاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس ترافیک سنگینی گزارش شده است. بر اساس آخرین گزارش اعلام شده از سوی مرکز مدیریت راه های کشور، بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و زنجان و بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل و کردستان مشاهده می شود.

همچنین طی 24 ساعته روز گذشته بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور تردد وسایل نقلیه مختلف در محورهای مواصلاتی کشور نسبت به روز قبل از این گزارش 1.1 درصد افزایش یافته است که سهم وسایل نقلیه سنگین 13.5 درصد بوده، اوج تردد بین ساعات 16 الی 17 و کمترین تردد بین ساعات سه الی چهار بامداد اجرا شده است.

همچنین بر اساس این گزارش آزادراه کرج - تهران، آزادراه تهران - کرج، آزادراه کرج - قزوین و آزادراه قزوین - کرج شلوغ ترین محورهای مواصلاتی کشور در 24 ساعته گذشته بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1940

به "ترافیک سنگین در هراز و چالوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در هراز و چالوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید