آنالیز شرایط اعزام کاروان ایران به المپیک و تصویب هزینه های ریالی و ارزی

به گزارش کی آنلاین، اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک ضمن آنالیز شرایط کاروان اعزامی به توکیو، جدول هزینه های ارزی و ریالی کاروان برای اعزام را تصویب کردند.

آنالیز شرایط اعزام کاروان ایران به المپیک و تصویب هزینه های ریالی و ارزی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، هشتادو دومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز(دوشنبه- 30 فروردین) به ریاست دکتر صالحی امیری و با حضور اعضا برگزار گردید که طی آن حاضرین به آنالیز موارد مختلفی از جمله شرایط فرایند اردوها، واکسیناسیون ورزشکاران و سایر موارد مرتبط با اعزام کاروان پرداختند.

در ابتدای نشست آخرین شرایط سهمیه ها، اردوهای آماده سازی و همچنین واکسیناسیون ورزشکاران اعزامی توسط اعضا مورد بحث و گفتگو نهاده شد.

در ادامه کریمی دبیر شورای حفاظت از ورزشکاران، آئین نامه این شورا را ارائه کرد که با اعمال بعضی تغییرات در بخش ساختاری و وظیفه ای این آئین نامه مورد تصویب هیئت اجرایی نهاده شد.

در ادامه جلسه کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته گزارشی را در مورد فعالیت های جاری کمیته ملی المپیک ارائه کرد.

نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو گزارش کامل و جامعی از اقدامات انجام شده در مورد فرایند آماده سازی ورزشکارانی که پیروز به کسب سهمیه شده و همچنین ورزشکارانی که خود را برای کسب سهمیه آماده می نمایند، ارائه کرد. سجادی با اشاره به آخرین شرایط و شرایط برگزاری بازی ها جدول هزینه های ریالی و ارزی کاروان را ارائه کرد که مورد تائید و تصویب اعضا نهاده شد. همچنین مقرر شد جدول هزینه های اعزام به پنج رویداد دیگر امسال نیز در جلسات آینده هیئت اجرایی مورد آنالیز و تصمیم گیری قرار گیرد.

بر اساس تصمیم اعضای هیئت اجرایی در حمایت همه جانبه از رشته های اعزامی به المپیک توکیو و با توجه به شرایط موجود و اعلام احتیاج فدراسیون های المپیکی برای برگزاری اردوهای آماده سازی و همچنبن اعزام به رویدادهای کسب سهمیه و برنامه های عملیاتی آنان، مقرر شد تا 50 درصد بودجه مصوب فدراسیون ها با در نظر دریافت شاخص های مصوب طی هفته جاری به حساب فدراسیون ها واریز گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1598

به "آنالیز شرایط اعزام کاروان ایران به المپیک و تصویب هزینه های ریالی و ارزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز شرایط اعزام کاروان ایران به المپیک و تصویب هزینه های ریالی و ارزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید