طراح نمای ویلای دوبلکس: افزایش تعرفه آب ویلاها و اقامتگاه های غیردائم

به گزارش کی آنلاین، مدتی است که تعرفه آب ویلاها و اقامتگاه های غیردائم افزایش قابل توجهی پیدا نموده، به طوری که اختلاف زیادی با قبوض قبلی مشاهده می گردد و آنطور که شرکت آب و فاضلاب کشور اعلام نموده برای این مشترکان از اردیبهشت ماه افزایش قیمت لحاظ شده است.

طراح نمای ویلای دوبلکس: افزایش تعرفه آب ویلاها و اقامتگاه های غیردائم

جهت دریافت خدمات طراح نمای ویلای دوبلکس با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران، تماس های مردمی متعدد با خبرنگاران گویای اختلاف فاحش مبلغ قبوض آب در اقامتگاه های غیردائم با ماه های گذشته بود، حتی در بعضی موارد افراد قبوض میلیونی نیز پرداخت نموده بودند که موجب گلایه و اعتراض آن ها شده بود.

پیگیری خبرنگاران حاکی از این است که بر اساس بخشنامه ای که به شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اعلام شده باتوجه به اینکه نرخ آب بهای مشترکین غیردائم از ابتدای اردیبهشت 1400 افزایش چشمگیری یافته و مطابق ابلاغیه شرکت مهندسی آبفا کشور میبایست با نرخ آب آزاد محاسبه گردد و اختلاف چشمگیر با نرخ آب بهای قبلی، مبنای محاسبه جهت مشترکین غیر دائم تا 5 مترمکعب با مشترکین دائم برابر بوده و از 5 مترمکعب به بالا با نرخ آب آزاد طبق محاسبه و ابلاغیه هیئت مدیر آبفا منظور خواهد شد.

در این بخشنامه آمده است که لذا در صورتیکه مشترکین غیر دائم نسبت به حضور حداکثری طی ماه های سال اقدام نمایند و قرائت کنتور آنها بصورت منظم صورت پذیرد و یا اینکه با در دست داشتن صورت شرایط قرائت و هزینه های برق و گاز مصرفی که مؤید حضور در منطقه طی یک الی دو سال گذشته باشد، مراحل تغییر شرایط از حالت غیر دائم به دائم به انجام خواهد رسید.

باتوجه به این بخشنامه معین شد که زین پس مشترکانی که به طور دائم در اقامتگاه های خود حضور ندارند باید هزینه بیشتری را برای آب پرداخت نمایند و مشمول تعرفه های روستایی و یا تعرفه های معمول دیگر نمی شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 آذر 1400 بروزرسانی: 16 آذر 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1878

به "طراح نمای ویلای دوبلکس: افزایش تعرفه آب ویلاها و اقامتگاه های غیردائم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراح نمای ویلای دوبلکس: افزایش تعرفه آب ویلاها و اقامتگاه های غیردائم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید