اشتغال بیش از 2 هزار نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان

به گزارش کانلاین، اسماعیل غنیان گفت: 2 هزار و 659 نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان طی سال گذشته به کار گمارده شدند.

اشتغال بیش از 2 هزار نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان

به گزارش از ، اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه ریزی های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسئولان پیگیری می شود.

او افزود: از مجموع 2 هزار و 659 اشتغال یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته 850 نفر زن و یک هزار و 809 نفر مرد بودند.

غنیان ادامه داد: از 2 هزار و 659 به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو 605 نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و 54 نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان بیان کرد: براساس آمار 60 درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و 40 درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند.

او گفت: از 850 زن اشتغال یافته در استان سمنان در سال گذشته، 485 نفر دیپلم و زیر دیپلم و 365 نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان افزود: از یک هزار و 809 مرد اشتغال یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته، یک هزار و 120 نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و 689 نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند.

انتهای پیام / ر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1017

به "اشتغال بیش از 2 هزار نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتغال بیش از 2 هزار نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید