از نبود مدیر پروازی در خرمشهر تا بدنه متورم شهرداری آن

به گزارش کی آنلاین، سرپرست فرمانداری خرمشهر گفت: همه مسئولان شهری باید ساکن خرمشهر باشند.

از نبود مدیر پروازی در خرمشهر تا بدنه متورم شهرداری آن

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرنگاران از آبادان ، نادر عمیدزاده، سرپرست فرمانداری خرمشهر روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در خرمشهر مدیر پروازی نخواهیم داشت و همه مسئولان این شهرستان به همراه خانواده خود باید ساکن همین شهر باشند و تنها مدیری پیروز است که خارج از وقت اداری هم با حضور داشتن در شهر بتواند در خدمت شهروندان باشد.

او با بیان اینکه سرپرست با مدیرعامل یک اداره یا سازمان بودن نباید تاثیر خاصی در انجام مسئولیت های شخص داشته باشد اعلام کرد: همه مسئولان با هر حکم انتصابی که دارند باید تمام کوشش خود را برای انجام وظایف خود به کار گیرند.

عمیدزاده با اشاره به مسائل شهرداری ادامه داد:با وجود اینکه نماینده مردم خرمشهر برای گرفتن مطالبات شهرداری از بندر و دریانوردی و سایر دستگاهها پیگیری نموده است، شهرداری خرمشهر بدنه متورمی دارد و باید با برنامه ریزی به برترین شکل از نیروهای خود استفاده کند.

او اضافه نمود: بعضی مسائل زیرساختی همانند پس زدگی فاضلاب، خدمات شهری، دفع آبهای سطحی و شکستگی ها لوله های آب و فاضلاب در سطح شهرستان خرمشهر وجود دارد که احتیاج به رفع سریع است.

سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر از همه دستگاه ها خواست تا با برنامه های بلند مدت مسائل شهری را رصد نمایند و با جذب اعتبارات ملی و استانی برای رفع آن ها کوشش نمایند.

او از دادن فرصت یک هفته ای به تمام دستگاههای اجرایی برای ارائه برنامه های خود به فرمانداری اطلاع داد و مهم ترین مشکل کنونی خرمشهر را پس زدگی فاضلاب و آبهای سطحی اسم کرد که باید در اولین فرصت رفع نمایند.

انتهای پیغام / ه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 آبان 1400 بروزرسانی: 2 آبان 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1830

به "از نبود مدیر پروازی در خرمشهر تا بدنه متورم شهرداری آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از نبود مدیر پروازی در خرمشهر تا بدنه متورم شهرداری آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید