شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های بدون آزمون کنکور موسسات غیرانتفاعی از فردا

به گزارش کانلاین، ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت رشته های بدون آزمون (صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی) کنکور سراسری 97 مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی از فرداسه شنبه 10 مهرماه 97 شروع می گردد.

شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های بدون آزمون کنکور موسسات غیرانتفاعی از فردا

به گزارش کانلاین، با توجه به درخواست مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی مبنی بر عدم تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال 1397، مرحله تکمیل ظرفیت برای این موسسات اجرا می گردد. داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته های تحصیلی مؤسسات ذیربط (اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1397 ثبت نام نموده و یا ننموده اند) می توانند به منظور اطلاع از رشته های تحصیلی و مؤسسات پذیرنده دانشجو در این مرحله به لینک جستجوی عنوان مؤسسه و کدرشته مندرج در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه نمایند.

علاقه مندان می توانند به پایگاه اطلاع رسانی مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی مراجعه نموده و ضمن معین کردن رشته و مؤسسه مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارک اعلام گردیده و با توجه به موارد مربوط از تاریخ 10 مهر تا 30 دی ماه 97 به مؤسسه آموزش عالی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

همچنین کلیه متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ 31 شهریور 97 دارای مدرک دیپلم کامل متوسطه نظام قدیم (دوره چهارساله) یا پیش دانشگاهی و یا کاردانی (فوق دیپلم) بوده باشند.

هر داوطلب منحصراً می تواند در یک گروه آزمایشی و یک کدرشته محل متقاضی گردد. بدیهی است در صورت ثبت نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته شدگان یکی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف خواهد گردیده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

داوطلبان باید در زمان ثبت اطلاعات در سامانه مربوط به وسیله مؤسسات در خصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بدیهی است پس از ثبت، کدرشته محل ثبت گردیده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

همچنین آن دسته از داوطلبانی که قبلاً در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال 1397 (مرحله شهریور ماه) قرارگرفته اند، چنانچه در این مرحله متقاضی ثبت نام و ادامه تحصیل باشند و در یکی از مؤسسات ثبت نام نمایند، قبولی قبلی آنها در شهریورماه لغو خواهد شد.

کلیه پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و مؤسسه آموزش عالی محل تحصیل خود را در فرم دفاتر پیشخوان خدمات دولت اعلام نمایند.

داوطلبان می توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی: www.sanjesh.org و یا با شماره تلفن گویای : 42163 (کد 021) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 59

به "شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های بدون آزمون کنکور موسسات غیرانتفاعی از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های بدون آزمون کنکور موسسات غیرانتفاعی از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید